تبلیغات
دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی - مساله حقوقهای نجومی نیازمند نظارت دائمی
شنبه 9 مرداد 1395

مساله حقوقهای نجومی نیازمند نظارت دائمی

   نوشته شده توسط: دفتر ارتباطات    

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی:
حقوق‌های نجومی را نباید با حل کردن یک مسئله تمام شده بدانیم
نصر: رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: بحث حقوق‌های نجومی مختص یک‌نهاد یا اداره نیست و نباید با حل کردن یک مسئله قضیه را تمام شده بدانیم.
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید
به گزارش نصر به نقل از فارس، محمدحسین فرهنگی در خصوص بحث حقوق‌های نجومی اظهار داشت: بحث حقوق‌های نجومی مسئله مختص یک‌نهاد یا اداره نیست و نباید با حل کردن یک مسئله قضیه را اتمام شده بدانیم.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، افزود: حقوق‌های نجومی باید در همه بخش‌ها و مؤسسات و بنگاه‌های دولتی و بخش‌هایی که سهامشان دولتی است مثل شرکت مخابرات، شرکت ملی مس و همه دستگاه‌هایی که به نحوی زیر مجموعه دولت یا نهادهای عمومی هستند اقدام و پیگیری شود.
وی اضافه کرد: البته این موضوع درباره مس فرع است و اصل برای ما در خصوص مس آذربایجان، موضوع مهم روابط مس آذربایجان و شرکت ملی مس ایران است، بحث حقوق‌های نجومی تابعی از موضوعاتی بوده که در مجلس مطرح‌ شده و رسیدگی می‌شود.
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی، خاطرنشان کرد: در رویکرد تازه‌ای که در کمیسیون صنایع داریم با مهندس علیزاده نماینده مردم ورزقان شرایط مس آذربایجان پیگیری می‌کنیم و در این راستا اقداماتی شروع‌شده و امید داریم این مسائل تبدیل به اختیارات جدید و ایجاد بخش‌های پایین‌دستی شده و در نتیجه شاهد نتایج مثبت و عملیاتی باشیم.
وی بابیان اینکه فاینانس بیشتر در رابطه با نفلین‌سینیت سراب مطرح بوده و تمام مراحل طی شده است، گفت: با توجه به اینکه یکی از معادن استان نفلیین بوده که تنها ذخیره شناخته‌ شده آن در استان ما است بر همین اساس باید  در تسریع اکتشاف و استخراج گامهای فوری برداشته شود و هم‌زمان اقداماتی برای صنایع پایین‌دستی برداشته شود.


برچسب ها: مس ، نفلین سینیت ، حقوقهای نجومی ،