تبلیغات
دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی - حضور نمایندگان استان در شبکه تلویزیونی سهند
پنجشنبه 7 مرداد 1395

حضور نمایندگان استان در شبکه تلویزیونی سهند

   نوشته شده توسط: دفتر ارتباطات    

۱۶ منتخب از ۱۷ نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی، با حضور در میزگرد تلویزیونی “منتخبان” شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی به بیان نظرات، برنامه ها و دیدگاه های خود پرداختند.

در این برنامه فرصتی فراهم شد تا نمایندگان آذربایجان شرقی ضمن ارائه گزارش عملکرد، اولویت های کاری استان آذربایجان شرقی، نیازها و مشکلات فراروی توسعه و راهکارهای عملی آن ها را بررسی کنند.

ضرورت تحکیم روابط بین مجلس با سایر قوا، اقتصاد مقاومتی، کلیات بودجه، دریاچه ارومیه، بیان دغدغه‌های حوزه‌های انتخابیه، توجه به تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا، بیکاری، تورم، مسائل کشاورزی، طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی استان آذربایجان شرقی، توجه به صنعت گردشگری، کارآفرینی، اشتغال، استراتژی‌ها و جایگاه جغرافیایی استان آذربایجان شرقی با توجه به ظرفیت‌های خاص، نگاه ویژه فرهنگی و اقتصادی به این خطه از میهن اسلامی، توجه به مشکلات صنایع مادر و بنگاه های زودبازده، تقویت امور زیربنایی و راه‌های مواصلاتی، توجه به مشکلات توسعه‌ای ، مسایل زیرساختی، معدنی، صنعتی، بهداشت و درمان، محیط زیست، راه آهن، راهسازی و … از موضوعاتی بود که در این برنامه ۱۲۰ دقیقه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این گردهمایی رسانه ای، دکتر محمدحسین فرهنگی رئیس مجمع نمایندگان استان، دکتر مسعود پزشکیان (نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس رئیس مجمع نمایندگان استان، شورای اسلامی و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی) و سلمان خدادادی (نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی)  و سایر نمایندگان حضور داشتند.

محمدحسین فرهنگی، گفت: امروز ما نمایش وحدت، هماهنگی و همدلی را داشتیم و همچنین همایشی برای آشنایی مردم با منتخبان خود بود و این آشنایی اولیه باید به صورت تجزیه شده، هم به صورت منطقه ای هم به صورت موضوعی باید استمرار منسجمی داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی، افزود: ارتباط متقابل بین مسئولان و نمایندگان و همچنین انعکاس دیدگاه ها و اقداماتی که آن ها انجام می دهند مسلماً نتایج مناسبی را به دنبال خواهد داشت.

مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی هم در این گردهمایی رسانه ای نمایندگان آذربیاجان شرقی، گفت : اعتقاد ما بر این است که رسانه همانند مجلس شورای اسلامی، خانه ملت است و این دو خانه ملت باید در کنار هم تعامل بیشتری برای خدمت به مردم عزیز را داشته باشند.


برچسب ها: نمایندگان استان آذربایجان شرقی ، شبکه سهند ،