تبلیغات
دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی - ضرورت روان سازی تولید
سه شنبه 25 خرداد 1395

ضرورت روان سازی تولید

   نوشته شده توسط: دفتر ارتباطات    نوع مطلب :عمومی ،با رسانه ها ،

تبریز - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: تامین نقدینگی مورد نیاز تولید و توجه به روان‌سازی و بهسازی در کارهای اقتصادی از لازمه‌های نیل به اهداف اقتصادمقاومتی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین فرهنگی با تاکید بر لزوم تقویت تولید ملی اظهار داشت: برای انجام اقدامات عملی در اقتصاد باید بخش تولید رونق یابد.
نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه بخش تولید باید تقویت شود یک موضوع بدیهی است بنابراین باید از ظرفیت‌های تولید در بخش‌هایی مانند کشاورزی و صنایع تبدیلی بطور مطلوب استفاده شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: تامین نقدینگی مورد نیاز تولید و توجه به روان سازی و بهسازی در کارهای اقتصادی از لازمه‌های نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی است.
فرهنگی افزود: کاهش هزینه‌ها در بخش تولید به صورت کارشناسی از لازمه‌های اقتصادمقاومتی است و باید تدابیر و اقدامات اقتصادی بصورت هماهنگ انجام شود و در این رابطه مدیریت صحیح اعمال شود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورت اجرای دقیق مصوبه ممنوعیت خرید کالاهای خارجی در دستگاه‌های دولتی،
یک نمونه اقدام عملی برای اقتصادمقاومتی صورت گرفته است


برچسب ها: تولید ، اقتصاد مقاومتی ،