سه شنبه 22 مهر 1393

در نشست تکریم از بازنشستگان

   نوشته شده توسط: دفتر ارتباطات    نوع مطلب :عمومی ،گزارش ،'محمد حسین فرهنگی ' همزمان با عید غدیر در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران آذربایجان شرقی اظهار کرد: مدیریت منابع می تواند این هدف را برای سازمان محقق سازد .
وی با بیان اینکه اگر آینده نگرانه تصمیم گیری نشود تامین اجتماعی دچار مشکل خواهد شد ، افزود: مدیریت بر روی داشته ها، ایجاد درآمدهای پایدار و پیش بینی های لازم در شرایطی که جمعیت بازنشستگی کشور در حال افزایش است ،می تواند سازمان را نسبت به آینده آماده سازد .
فرهنگی خاطر نشان کرد: استفاده از امکانات بنگاه های سودده به خصوص بنگاه های نفتی موجب تقویت درآمدهای پایدار سازمان تامین اجتماعی می شود .
وی با اشاره به اقدامات گذشته مجلس و تامین اجتماعی در خصوص بیمه اظهار کرد: بیمه کارگران ساختمانی، باربران ، قالیبافان ، رانندگان در شرایطی که این اقشار از آینده خود نگران بودند،از اقدامات معقول بوده است .

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه کارگران ساختمانی، رانندگان، قالیبافان و باربران از اقدامات اساسی مجلس در حوزه تامین اجتماعی بود، ابراز داشت: باید تامین اجتماعی با استفاده از درآمد پایدار برای سازمان به فکر ارائه خدمات پایدار برای بازنشستگان کشور باشد.عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، همچنین با اشاره به تراکم بیماران در بیمارستان های آذربایجان شرقی گفت : علت تعلل در ساخت بیمارستان مصوب تبریز چیست؟
نماینده مردم شریف تبریز،‌ آذرشهر و اسکو با اشاره به اینکه موضوع ساخت بیمارستان در دولت دهم مصوب گردید و باید با توجه به جمعیت و نیز تعداد بیمه شدگان و مراجعه کنندگان به بیمارستان های این کلانشهر، بیمارستان جدید هرچه سریعتر احداث شود.
وی سپس به تراکم بیماران در بیمارستان های آذربایجان شرقی و به خصوص تبریز اشاره کرد و گفت: امیدواریم عملیات احداث این بیمارستان آغاز شود. فرهنگی با تاکید بر عملی شدن ساخت بیمارستان مصوب در تبریز اظهار کرد: زمین این بیمارستان آماده تحویل است اما برای تحویل گرفتن آن اقدامی نمی شود .
نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی همچنین بر استفاده از مدیران بومی در مراکز و موسسات تولید دارو در شهرستان تبریز تاکید کرد .

دکتر فرهنگی تأکید کرد: تامین اجتماعی باید به دنبال درآمد پایدار برای سازمان و خدمات پایدار برای بازنشستگان کشور باشد .


برچسب ها: تأمین اجتماعی ، بیمارستان ، تبریز ،